Tinklaraštis

Kodėl mes neįgyvendiname to, ką suplanavome?

The times we had

Egzistuoja nemažai darbų, kuriuos labai norėtume atlikti, bet visada kažkas trukdo: trūksta ryžto, motyvacijos, valios ar dar ko nors. Šį tekstą skiriu visiems, kad bent kartą norėjo pradėti naują gyvenimą nuo pirmadienio, bet kažkodėl nepradėjo.

Mums visiems puikiai pažįstamas tas jausmas: ruošiamės nuo kito pirmadienio pradėti lankyti sporto klubą, pasižadame šiais metais pradėti mokytis užsienio kalbos, planuojame nusipirkti el. knygų skaityklę, kad galėtume daugiau skaityti… Planuojame, ruošiamės, tikimės, bet galiausiai nieko nepadarome. Skaityti toliau: Kodėl mes neįgyvendiname to, ką suplanavome?

Kaip apgauti tingulį

Tingulys

Tingėjimas – pavojingas dalykas. Tik įsileisk jį kokiai minutei, ir štai tingulys kaip tikrasis padėties šeimininkas pradės valdyti (ar valgyti :)) jūsų laiką. Manau, kad sutiksite su manimi, jog atsikratyti tinginystės gali būti labai sunku. Tenka imtis įvairiausių metodų, kelis iš jų pristatysiu šiame įraše. Skaityti toliau: Kaip apgauti tingulį

Didžiausi mitai apie drausmę

IMG_20160717

Visi žmonės turi tikslų ir svajonių,  bet tik nedaugelis galiausiai pasiekia tuos tikslus. Kuo gi tie žmonės skiriasi nuo visų kitų? Ogi tuo, kad juos kasdien lydi disciplina. Būtent disciplina, arba, kitaip sakant, drausmė, lemia tai, kaip sėkmingai susitvarkome su užduotimis ir įveikiame iškylančius sunkumus.

Turbūt sutiktumėte, kad šiuo metu vyrauja gan neigiamas požiūris į drausmę. Ji suprantama kaip savotiška vergija ir nelaisvė, bet ar iš tikrųjų taip ir yra? Skaityti toliau: Didžiausi mitai apie drausmę

Kodėl motyvacija nemotyvuoja?

JuraJeigu jus įkvepia motyvaciniai filmukai, mokymai ir knygos, bet jūsų gyvenimas visiškai nesikeičia arba keičiasi, bet labai mažai ir lėtai, tai šiandien siūlau motyvacinį straipsnį, kuriame motyvuosiu jus pamiršti motyvaciją. Skaityti toliau: Kodėl motyvacija nemotyvuoja?

Kaip tapti laimingam – ką pataria mokslininkai?

Kaip tapti laimingam

Kiekvienas iš mūsų turi savo atsakymą į klausimą, kas yra laimė. Laimės jausmas tyrinėjamas jau seniai ir šiuo metu žinomi keli moksliniais tyrimais paremti metodai, kurie leis pasijusti laimingesniems. Noriu juos pristatyti:

  1. Bent 7 minutes sportuokite

Atlikta nemažai tyrimų, kurie rodo, jog fiziniai pratimai užkerta kelią depresiškumui ir tiesiogiai veikia mūsų patiriamą laimę. Pavyzdžiui, viename tyrime dalyvavo trys grupės pacientų, kuriems buvo diagnozuota depresija. Pirma grupė gaudavo vaistų, antra – tik sportuodavo, trečia gaudavo ir vaistų, ir fizinių pratimų. Skaityti toliau: Kaip tapti laimingam – ką pataria mokslininkai?

Mokslininkai ieško laimės

Balos beach

Visuotinai pripažįstama, kad kiekvienas iš mūsų nori būti laimingas visą gyvenimą. Turbūt sutiksite, jog tai nelengva užduotis. Bet gal visgi misija įmanoma? Jūsų dėmesiui pristatau 5 TED pranešimus, kuriuose pasakojama apie laimės struktūrą ir laimės priežastis.  Skaityti toliau: Mokslininkai ieško laimės

Diena be interneto

foto

Diena be interneto ir technologijų. Ar tai būtų iššūkis? O gal išbūti dieną be interneto visai lengva?
Pirmą kartą apie tai susimąsčiau 2012 m., perskaičiusi eksperimento su 12-18 metų paaugliais rezultatus: 68 paaugliai (31 berniukas ir 37 mergaitės) turėjo išbūti 8 valandas vieni, be jokių komunikacijos priemonių (telefono, interneto) ar technologijų (TV, radijo, kompiuterio ir pan.). Skaityti toliau: Diena be interneto